Wygrał „Zielony Dołek”

Milanówek

Zakończyła się internetowa sonda, w której mieszkańcy Milanówka mogli wybrać nazwę parku u zbiegu ulic Fiderkiewicza i Krótkiej. Zdaniem głosujących najlepszą propozycją jest „Zielony Dołek”.

W ubiegłym roku popularny Amfiteatr przeszedł modernizację. Teraz każdy może przyjść do parku z dziećmi, dla których przygotowano plac zabaw z labiryntem. Są zjeżdżalnie, huśtawki czy piaskownica. Czas można spędzić również przy stoliku szachowym bądź na ściance wspinaczkowej. Aby dopełnić całego procesu zmian włodarze miasta postanowili ogłosić konkurs na nazwę parku. 

Mieszkańcy mogli zgłaszać swoje propozycje, których do urzędu wpłynęło aż 47. Następnie komisja konkursowa wybrała najlepsze z nich, które zostały poddane pod głosowanie.

Milanowianie mieli do wyboru pięć propozycji: „Żabi Dołek”, „Dołek Radości”, „Fiderek”, „Bawidołek” i „Zielony Dołek”. Już od początku widać było, która propozycja najbardziej trafiła do milanowian. 47 proc. wszystkich głosów zebrał „Zielony Dołek” Za jego plecami uplasował się „Bawidołek” z 20 proc. oraz „Fiderek” z 17 proc. Najmniej zwolenników zyskał „Dołek Radości”. Na tę propozycję swój głos oddało zaledwie 2 proc. mieszkańców. 11 proc. otrzymał „Żabi Dołek”. W głosowaniu wzięło udział 411 mieszkańców Milanówka.

Kiedy popularny Amfiteatr otrzyma nową nazwę? Wstępnie termin został nakreślony na kwiecień, kiedy to planowane jest oficjalne otwarcie wiosennego sezonu.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.