WYNIKI: Wygraj zaproszenie do kina

Region

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia do kina w Grodzisku Mazowieckim.

Dla pierwszych dwóch osób, które 17 marca (czwartek) o godzinie 9.00 prześlą e-maila z prawidłową odpowiedzią na pytanie „Kto jest reżyserem filmu Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł” czeka podwójne zaproszenie do kina. Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs@wpr24.pl

Fundatorem nagrody jest twórca cyklu Kino z „Wrażliwą Duszą”,  menadżer kina Sławek Gąsiewski. Kino z „Wrażliwą Duszą” to znakomite środowe spotkania filmowe w Grodzisku Mazowieckim dla kobiet i wszystkich ciekawych świata i chcących odbyć podróż w nieznane. Zapomnij się i daj się porwać w świat marzeń , miłości pragnień i refleksji.

Bilety otrzymaliśmy dzięki głównemu pomysłodawcy jam session, które odbywają się w Milanówku – Tomaszowi Tarczyńskiemu, nauczycielowi gry na perkusji w grodziskim centrum kultury i szkole Music School ONE z Grodziska Mazowieckiego .

Wszystkich pasjonatów muzyki oraz wspólnego muzykowania zapraszamy na jam session, który odbędzie się 18 marca o godz. 20.00 w kawiarence „U ARTYSTEK” w Milanówku. Więcej na  www.ttarczyn.streemo.pl. Imprezy tego rodzaju mają być okazją do integracji  lokalnego środowiska muzycznego i  promocją ciekawych artystów. Zapraszamy również na stronę dla jamowiczów w portalu społecznościowym Facebook. Organizator składa szczególne podziękowania panu Jakubowi Figielskiemu oraz kierownictwu pizzerii Biesiadowo z Grodziska-Mazowieckiego.

Jam Session – Kawiarnia U Artystek
Milanówek, ul. Warszawska 36
start godz. 20.00

Zwycięzcy
Andrzej Żochowski
Magdalena Pieniak

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.