Wygraj zaproszenie do kina w Grodzisku

Region

Mamy dla Was do wygrania dwa podwójne zaproszenia do kina w Grodzisku.

Dla pierwszych dwóch osób, które21 lutego (poniedziałek) o godzinie 9.00 prześlą e-maila z prawidłową odpowiedzią na pytanie „Jak nazywa się cykl filmów granych w kinie w Grodzisku Mazowieckim w każdą środę tygodnia o godz. 20.00?” czeka podwójne zaproszenia do kina. Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs@wpr24.pl

Twórcą cyklu jest manager kina pan Sławek Gąsiewski. Odpowiedzi na pytanie szukajcie na stronach Centrum Kultury oraz na www.ttarczyn.streemo.pl.

Fundatorem nagrody jest Tomasz Tarczyński, organizator koncertów i jam session w kawiarence ” u Artystek”. Imprezy tego rodzaju odbywają się cyklicznie i mają być okazją do promocji lokalnych grup muzycznych, wymiany doświadczeń artystycznych oraz integracji lokalnego środowiska muzycznego. W jam session biorą udział nie tylko lokalne grupy ale muzycy z Warszawy, Żyrardowa,Grodziska Mazowieckiego oraz uczniowie szkół miedzy innymi Music School One z Grodziska Mazowieckiego. Zapraszamy również na specjalną stronę dla jamowiczów, która powstała na portalu -Facebook-T.Tarczyn music. Znajdziecie tam informacje o organizowanych imprezach, zdjęcia z imprez, zapowiedzi konkursów itp. Następny jam session ” u Artystek” odbędzie się 18 marca.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.