Wygraj zabieg kosmetyczny!

Konkurs

Gabinet kosmetyczny Majestic Derm Instytut Urody, znajdujący się na I piętrze pawilonów przy ul. Emancypantek 4 w Pruszkowie zaprasza do udziału w konkursie. Do wygrania maska natleniająca komórki + mikrodermabrazja i masaż!

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będą 3 bezpłatne zabiegi oraz 7 zabiegów w promocyjnej cenie 89 zł. Aby wziąć udział w konkursie należy polubić facebookowy fanpage Majestic Derm, udostępnić informacje o konkursie na swoim profilu i 17 listopada na tym fanpage’u o godzinie 12.00 dodać komentarz pod postem konkursowym wpisując „Majestic Derm”. 10 pierwszych osób zwycięży w konkursie.

Nagrody będą do odbioru w gabinecie Majestic Derm do 15 grudnia.

Majestic Derm Instytut Urody oferuje swoim klientom pełną gamę zabiegów: rytuały pielęgnacyjne, przeciwstarzeniowe, odmładzające oraz modelujące sylwetkę, świadczy usługi depilacji laserem diodowym LIGHT SHEER amerykańskiej firmy Coherent.

Jako jedyni w okolicy podczas pracy wykonują zabiegi na oryginalnych urządzeniach medycznych światowej klasy stosowanych w kosmetologii estetycznej.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Majestic Derm Instytut Urody
ul. Emancypantek 4 (I p), Pruszków
tel. 731 00 08 08
www.majestic-derm.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.