Wygraj wejściówki na widowisko „Smerfy live on stage”

Konkurs

Brak ciekawych planów na najbliższą sobotę? Mamy rozwiązanie! Ogłaszamy szybki konkurs, w którym do wygrania są trzy podwójne wejściówki na spektakl „Smerfy live on stage” (sobota, 14 stycznia, godz. 14.30, Torwar).

Na bajce z sympatycznymi niebieskimi stworkami w roli głównej dorastały całe pokolenia. Mało kto miał jednak okazję widzieć je na żywo. Szansę mają nasi Czytelnicy. Ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania są trzy podwójne wejściówki na spektakl „Smerfy live on stage”! 

Widowisko przygotowane jest w dużym rozmachem. Jego produkcja pochłonęła 4 mln euro, a bajkowa scenografia, gra świateł, kolorowe kostiumy, ciekawe przygody z dużą dawką humoru, piękna muzyka oraz interaktywne zabawy z publicznością zawładnęły sercami publiczności w największych światowych metropoliach. Teraz Smerfy zawitały do Warszawy. – Nie na szklanym ekranie, a po raz pierwszy na scenie! W natłoku współczesnych małowartościowych bajek, emanujących brutalnymi scenami przeniesiemy się do smerfowej osady tętniącej życzliwością i dobrem. To niepowtarzalna okazja, żeby pomóc bohaterom widowiska ocalić Matkę Naturę przy dźwiękach pouczających piosenek. Czy Smerfy uratują Matkę Naturę, czy jednak zły czarownik na zawsze wyeliminuje Wiosnę? – czytamy w opisie spektaklu. 

Dla Czytelników portalu WPR24.pl mamy konkurs, w którym do wygrania są trzy podwójne wejściówki na spektakl (sobota, 14 stycznia, godz. 14.30, Torwar). 

Nagroda trafi do trzech pierwszych osób, które w piątek 13 stycznia, o godz. 13.00 przyślą maila na adres: konkurs@wpr24.pl. W tytule wiadomości należy wpisać „Smerfy live on stage”, a w treści podać imię, nazwisko, miejsce zamieszkania oraz telefon kontaktowy.

Zwycięzcy:

Krzysztof Paryż
Katarzyna Flegiel
Katarzyna Woźniak

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.