Wygraj wejściówki na Oldtimer Warsaw Show [WYNIKI]

Nadarzyn

Będzie to druga edycja targów motoryzacyjnych, podczas których zaprezentowane zostaną zabytkowe auta i motocykle. Wraz z organizatorami wydarzenia przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania są cztery podwójne bilety!

Takiego wydarzenia nie może przegapić żaden fan dawnej motoryzacji. Na targach pojawią się pojazdy z przełomu XIX i XX wieku. Licznie prezentowane będą motocykle i auta z lat 70-tych i 80-tych. Lecz nie każdy pojazd ma wstęp do hali. Na Oldtimer Warsaw 2016 pojawią się specjalnie wyselekcjonowane legendy światowej motoryzacji, polskie oldtimery, amerykańskie krążowniki szos i zabytkowe jednoślady.

Aukcje zabytkowych aut to w Polsce wciąż nieodkryty ląd. Widzów z pewnością zaskoczy fakt, że taka forma zakupu pojazdów odbędzie się podczas tej imprezy. – Na Drugiej Edycji Targów OLDTIMER odbędzie się największa w Polsce aukcja pojazdów zabytkowych podczas której licytowane będą unikatowe modele klasyków. Z tej okazji zapraszamy wszystkich koneserów z Polski i zagranicy kochających oldtimery i lubiących emocje towarzyszące każdej licytacji – gwarantujemy, że nie zabraknie ich podczas naszych aukcji! – informują organizatorzy na oficjalnej stronie wydarzenia.

Jakie motoryzacyjne perełki pojawią się na miejscu? M.in. prototyp Syreny, Honker stworzony do obsługi wizyty papieskiej, Warszawa 223 w stanie fabrycznym, przedwojenne polskie Fiaty, Ford T – jako pierwsze auto na świecie weszło do produkcji masowej.

Redakcja portalu WPR24.pl wspólnie z Ptak Warsaw Expo przygotowała dla czytelników niezłą zabawę! Do wygrania są cztery podwójne zaproszenia na Oldtimer Warsaw Show. Co trzeba zrobić by wygrać? Wystarczy 11 maja (środa) o godz. 12.00 wysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule wiadomości należy wpisać „Oldtimer Warsaw Show”, a w treści podać imię, nazwisko oraz numer telefonu. Pierwsze cztery osoby, których maile jako pierwsze o godz. 12.00 dotrą na naszą skrzynkę otrzymają nagrody.

Start: 14-15 maja.
Miejsce: Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, al. Katowicka 62.

WYNIKI KONKURSU

Podwójne bilety na Oldtimer Warsaw Show zdobywają: Łukasz Mackiewicz, Robert Bartnicki, Adrianna Słowińska, Ewa Bartnicka.

Zwycięzcom gratulujemy! Pozostałych zapraszamy do kolejnego konkursu, który dostępny jest TUTAJ.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.