Wygraj wejściówki na Miasto Kobiet! [WYNIKI]

Konkurs

Wyjątkowe święto specjalnie dla pań już jutro w Grodzisku Mazowieckim. A u nas do wygrania podwójne zaproszenie na Miasto Kobiet!

„Miasto Kobiet” to wydarzenie tworzone przez Bibliotekę Publiczną Gminy Grodzisk Mazowiecki z myślą o wszystkich paniach. O tym, że formuła idealnie się sprawdza świadczy liczba edycji. W tym roku „Miasto Kobiet” organizowane jest już po raz siódmy. I podobnie jak w ubiegłych latach nie zabraknie ciekawych gości i muzycznej uczty. – W tym dniu będziemy mogli wziąć udział w koncercie Jakuba Jurzyka, który wystąpi ze swoim zespołem. Na Miasto Kobiet zaprosiliśmy w tym roku także Grażynę Wolszczak. Jesteśmy pewni, że nasze gwiazdy i Metamorfozy dostarczą Paniom mnóstwo niezapomnianych emocji! – podkreślają organizatorzy. 

„Miasto Kobiet” odbędzie się już w najbliższą sobotę, 3 marca o godz. 16.00 w Centrum Kultury przy ul. Spółdzielczej w Grodzisku Mazowieckim. Wstęp na imprezę jest biletowany. W naszej redakcji czeka podwójne zaproszenie.

Jak je zdobyć? Kto pierwszy, ten lepszy! Zaproszenie trafi do pierwszej osoby, która dziś o godz.10.00 przyśle maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule maila należy wpisać „Miasto Kobiet”, a w treści podać imię, nazwisko i numer kontaktowy.

WYNIKI

Informujemy, że konkurs wygrała Marta Musiał! Serdecznie gratulujemy!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.