Wygraj wejściówki na koncert walentynkowy! [WYNIKI]

Otrębusy

Już jutro, 10 lutego odbędzie się niecodzienny koncert z okazji święta zakochanych. W Otrębusach razem wystąpią Państwowy Zespół Pieśni i Tańca „Mazowsze” oraz rodzina Cugowskich. Dla czytelników przygotowaliśmy konkurs. Sprawdźcie!

Koncerty walentynkowe w Mateczniku już na stałe zapisały się w kalendarzu wydarzeń artystycznych w naszym regionie. W tym roku zespół przygotował dla widzów nie lada gratkę. Na scenie zobaczymy Krzysztofa Cugowskiego wokalistę legendarnej grupy Budka Suflera oraz jego synów Piotra i Wojciecha, którzy wspólnie założyli zespół Bracia.

Podczas koncertu rozbrzmiewać będą największe przeboje z repertuaru „Mazowsza” oraz muzyczne niespodzianki w wykonaniu rodziny Cugowskich. Wydarzenie odbędzie się 10 lutego o godz. 19.00 w Otrębusach przy ul. Świerkowej 2.

Wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, a w nim do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na koncert. Zasady są jak zawsze te same. Pierwsze dwie osoby, które dziś (9 luty) o godz. 14.00 wyślą do nas maile na adres: konkurs@wpr24.pl otrzymają bilety. W tytule należy wpisać „Cugowscy zagrają z Mazowszem”, a w tytule należy podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.

WYNIKI KONKURSU

Zwyciężyły następujące osoby:
Agata Holz
Dominika Znajdek

Serdecznie gratulujemy!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.