Wygraj podwójny bilet na „Przekręt (nie)doskonały” [WYNIKI]

Konkurs

Jeśli nie możesz wybrać się do teatru, to teatr przyjedzie do Ciebie! Już 12 października w Mateczniku Mazowsze wystąpią aktorzy z Teatru Capitol ze spektaklem „Przekręt (nie)doskonały”. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest podwójny bilet.

Czym jest „Przekręt (nie)doskonały”? To sztuka będąca prawdziwą esencją brytyjskiego humoru. Komedia obyczajowa swoją premierę w Theatre Royal Windsor miała w 1984 r., a z teatralnych afiszy nie schodzi do dziś! Inteligentna i świetnie skonstruowana fabuła każdego dnia zyskuje na aktualności. Każdy przecież chce wiedzieć jak oszukać fiskusa. O przekrętach informują pierwsze strony gazet. My czytamy te informacje z oburzeniem i… zazdrością. Nikt nie chce przecież oddać urzędnikom swoich ciężko lub łatwo zarobionych pieniędzy. Co zrobić by ukryć się przed skarbówką?

Jeśli zaciekawił Was opis komedii to koniecznie wybierzcie się do Matecznika Mazowsze na przedpremierowy pokaz spektaklu „Przekrętu (nie)doskonałego” Churchilla i Yeldhmana w reżyserii Andrzeja Rozhina. Na scenie zobaczymy aktorów Teatru Capitol. Obsada (wymiennie): Łukasz Nowicki/Rafał Cieszyński, Joanna Moro/ Katarzyna Kwiatkowska, Maja Bohosiewicz/Maria Dejmek, Michał Piela/Jacek Kopczyński, Dorota Chotecka/Dorota Nowakowska, Bogdan Kalus/Andrzej Pieczyński.

Spektakl zostanie wystawiony 12 października o godz. 19.00 w Mateczniku Mazowsze w Otrębusach.

Wraz z organizatorami przygotowaliśmy dla naszych Czytelników konkurs! Do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie na wspomniany występ. Co trzeba zrobić, by wygrać? Zasady są proste… Pierwsza osoba, która 7 października o godzinie 13.00 przyśle do nas maila na adres: konkurs@wpr24.pl zdobędzie podwójną wejściówkę. W tytule maila należy napisać: „Przekręt (nie)doskonały”, a w jego treści umieścić imię, nazwisko i numer telefonu.

! WYNIKI !

Podwójny bilet wygrał:

JACEK KRÓLIKOWSKI

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.