Wygraj podwójny bilet na „Kalejdoskop Barw Polski” [WYNIKI]

Konkurs

Przygotowaliśmy dla naszych Czytelników konkurs, w którym do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie na koncert „Kalejdoskop Barw Polski”. Wydarzenie odbędzie się w Mateczniku Mazowsze w Otrębusach.

Koncert „Kalejdoskop Barw Polski” to niecodzienny przegląd choreografii Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”. W trakcie występu tancerze zaprezentują układy taneczne przygotowane przez Elwirę Kamińską, Witolda Zapałę i Eugeniusza Paplińskiego. Nie zabraknie również tradycyjnych tańców narodowych, takich jak: krakowiak, kujawiak, mazur, oberek czy polonez. W tle usłyszymy najpopularniejsze piosenki zespołu, a całości dopełnią stroje z 20 etnograficznych rejonów Polski. Szwajcarska gazeta „Gazette de Lausanne” tak opisała widowisko: „Jeśli takie jest oblicze Polski, to niech żyje Polska!”

Dla Czytelników portalu WPR24.pl przygotowaliśmy podwójną wejściówkę na koncert. Jak ją zdobyć? Bilety trafią do pierwszej osoby, która w środę (12 października) o godz. 13.00 przyśle maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Kalejdoskop Barw Polski”, a w treści imię, nazwisko i numer telefonu).

Koncert odbędzie się 16 października (niedziela) o godz. 17.00.

WYNIKI KONKURSU:

Podwójną wejściówkę wygrywa Weronika Bigosińska! GRATULUJEMY!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.