Wygraj „Miasta widma w Toskanii” z autografem autorki

Konkurs

Dla czytelników, którzy cenią sobie dobrą kuchnię i ciekawe podróże, ogłaszamy konkurs! Do wygrania są trzy egzemplarze książki „Miasta widma w Toskanii” z autografem autorki, Aleksandry Seghi.

„Miasta widma…” to pierwsza książka poświęcona nieznanej historii jednego z włoskich regionów. Jej autorka, od urodzenia związana z Podkową Leśną, odkrywa miejsca zapomniane, ale kuszące swoją tajemnicą. – Toskanię poznajemy na wiele sposobów: odwiedzamy duże miasta na głównych szlakach turystycznych, zaglądamy do muzeów i galerii. Czasem objeżdżamy małe wioski i przyglądamy się życiu ich mieszkańców. Nadeszła pora na odkrycie regionu od innej strony. Ukryte w gąszczach, z dala od codziennego zgiełku, milczą w samotności opuszczone miasta, osady, wioski. Odszukanie ich dostarczy niesamowitych wrażeń wzruszy i zainteresuje historią – czytamy we wstępie.

W książce, poza opisem niezwykłych miejsc, znajdziemy także przepisy kulinarne, m.in. na ciasto kasztanowe, zupę pokrzywową, smażone żeberka czy dzika z polentą.

A jak zdobyć tę wyjątkową książkę? Egzemplarze z autografem autorki trafią do trzech pierwszych osób, które we wtorek, 9 sierpnia (już jutro!) o godz. 12.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl, w treści wiadomości podając imię, nazwisko i numer telefonu.

Zachęcamy też do lektury wywiadu z Aleksandrą Seghi, która opowiedziała nam o swojej pasji do gotowania, Włoch i o sentymencie do rodzinnej Podkowy Leśnej. Dostępny jest TUTAJ.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.