Wygraj kartę rabatową Home Profit

Targi

Już 8 i 9 października na Hali Znicz odbędzie się 10. edycja Targów Nieruchomości i Wnętrz. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać karty rabatowe Home Profit.

Czym jest karta Home Profit? To karta, która umożliwia zakupy ze stałymi zniżkami do blisko 700 sklepów w całej Polsce zarówno w tych stacjonarnych jak i internetowych. Na długiej liście partnerskich sklepów znajdują się m.in.: Praktiker, Fachowiec, Home&You, Kler, Komandor, RadPol, nc+, Yasumi i wiele innych. Program jest bardzo prosty. Nie trzeba zbierać punktów ani kuponów zniżkowych. Wystarczy okazać kartę przy kasie lub podać odpowiedni kod w sklepie internetowym.

Dla naszych czytelników mamy konkurs, w którym do rozdania mamy 50 kart rabatowych Home Profit. Wystarczy polubić facebookowy fanpage Wpr Targów Nieruchomości i Wnętrz oraz 4 października na wspomnianym fanpage’u o godzinie 14.00 dodać komentarz pod postem konkursowym wpisując „#targipruszkow”. Kto pierwszy ten lepszy.

Nagrody będą do odbioru podczas targów (8 i 9 października) na stoisku redakcji WPR. Zapraszamy do udziału w konkursie.

Organizator targów: Grupa Wpr Media Sp. z o.o. Współorganizator: Miasto Pruszków, Partner Strategiczny: Yuniversal Podlaski Partnerzy: Restauracja Torino, Przedszkole Tuptuś, Sponsor: ReSupport, Patroni: Homer Profit, apartamenty.pl, KRN.pl, Radio Bogoria, szybko.pl, TEL-KAB, Pop Radio, nieruchomości.biz, GTV, Radio Sochaczew, obiektyw.info, tabelaofert.pl.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.