Wygraj kalendarz Bogorii!

Konkurs

Bogoria Grodzisk Mazowiecki to wielokrotny mistrz Polski i uczestnik rozgrywek Ligi Mistrzów w tenisie stołowym. Dla naszych czytelników mamy 10 kalendarzy ściennych grodziskiego zespołu! Zapraszamy do zabawy!

Zespół prowadzony przez Tomasza Redzimskiego ma koncie pięć tytułów mistrza Polski. W tym sezonie walczy o szósty i na półmetku zmagań jest na dobrej drodze, aby ten cel zrealizować. Po 11. kolejkach Bogoria zajmuje pozycję lidera rozgrywek Superligi.

W tym sezonie grodziszczanie występowali w Lidze Mistrzów, z którą pożegnali się w fazie grupowej. Zajęli trzecie miejsce i teraz próbują szczęścia w Pucharze ETTU. O tym, że Bogoria to silny zespół świadczą miejsca zajmowanie przez jej zawodników w światowym rankingu. Jung Youngsik jest dziewiąty, Panagiotis Gionis zajmuje 35. lokatę, a Gao Ning jest 37. Z Kolei Masaki Yosida został sklasyfikowany na 70. miejscu, a wicemistrz Europy w deblu Daniel Górak na 74. lokacie.

Chcesz mieć kalendarz Bogorii na ścianie? Mamy niespodziankę! Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest 10 kalendarzy Bogorii Grodzisk Mazowiecki. Wystarczy w środę (1 lutego) o godz. 12.00 przysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. W tytule maila należy wpisać Bogoria, a w treści podać imię, nazwisko i telefon kontaktowy.

Zwycięzcy:

Jarosław Drozdowski
Halina Kółkiewicz
Małgorzata Sulka
Weronika Bigosińska
Dominik Szlasa

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.