Wygraj bilety na spektakl „Nerwica Natręctw” w CKiS! [ROZSTRZYGNIĘTY]

Konkurs

W drugiej połowie września w pruszkowskim Centrum Kultury i Sportu odbędzie się premiera „Nerwicy natręctw”, spektaklu teatralnego w reżyserii Artura Barcisia. Dla naszych czytelników mamy podwójną wejściówkę. Jak ją zdobyć?

Do Pruszkowa przyjadą znani i lubiani aktorzy Teatru Gudejko. Na deskach sceny w CKiS Karolina Sawka, Jowita Budnik, Zdzisław Wardejn i Rafał Królikowski zaprezentują swoje komediowe umiejętności.

O czym opowiada sztuka? Gdy w poczekalni u genialnego psychiatry spotyka się kilkoro pacjentów zawsze jest ciekawie. Gdy są to osoby cierpiące na takie fobie jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Tourette’a), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palilalia), niemożność stanięcia na linii, czy tytułowa nerwica natręctw, to robi się bardzo zabawnie. A gdy z powodu niekończącej się absencji lekarza pacjenci zaczynają się leczyć sami, zaczyna się prawdziwa jazda.

Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na spektakl o godz. 20.15. Bilety trafią do osoby, która w najbliższy piątek (31 sierpnia) o godz. 11.00 jako pierwsza przyśle maila na adres: konkurs@wpr24.pl.  W tytule maila należy wpisać „Nerwica natręctw”, a w treści podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.

„Nerwica natręctw” reż. Artur Barciś
20 września 2018 o godz. 17.30 i 20.15
Sala Widowiskowa CKiS w Pruszkowie, ul. Bohaterów Warszawy 4
Bilety do nabycia za pośrednictwem strony Teatru Gudejko i KupBilecik.pl.

 

WYNIKI

Bilety wygrała Ewa Świeczkowska. GRATULUJEMY!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.