Wygraj bilety na spektakl muzyczny [WYNIKI]

Otrębusy

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na spektakl „Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale”.

To humorystyczny spektakl muzyczny odtworzony przez zespół Mazowsze z okazji jubileuszu 65-lecia istnienia. Opera pochodzi z okresu oświecenia, na nowo wyreżyserował ją Andrzej Strzelecki. Inscenizacja Mazowsza i zaproszonych gości pokazuje strukturę społeczeństwa przed trzecim rozbiorem Polski, na scenie pojawi się niesamowita mieszanka humoru i wzruszeń.

Spektakl w pełnej krasie ukazuje odwieczny konflikt między Krakowiakami a Góralami. To opowieść o miłości, przyjaźni i konfliktach, ale przede wszystkim o pojednaniu i zgodzie. Zespół Mazowsze w ciekawy sposób połączy teraźniejszość z przeszłością.

Akcja dzieje się we wsi tuż obok Krakowa. Stach, syn furmana zakochał się w Basi. Problem pojawia się gdy chłopak staje się obiektem pożądań Doroty, która z kolei jest macochą Barbary. Starsza z pań knuje intrygę, nie chce aby dwójka młodych ludzi była ze sobą w związku. Zamęt doprowadza do tego, że ojciec Basi chce wydać ją za górala – Bryndasa.

Jaki będzie finał tej miłosnej historii? Czy Dorocie uda się osiągnąć zamierzone zadanie? Tego dowiecie się po obejrzeniu spektaklu, który odbędzie się 22 listopada w Otrębusach w Mateczniku Mazowsze. Opera rozpocznie się o godzinie 17.00. Bilety są do nabycia w kasach oraz on-line.

To jednak nie wszystko! Wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne bilety na spektakl „Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale”. Zdobędą je pierwsze dwie osoby, które w piątek (20 listopada) o godzinie 10.00 wyślą maile na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Mazowsze”, a w treści podać imię, nazwisko i telefon kontaktowy.

WYNIKI:
Michał Antoniak
Grzegorz Pawełczak

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.