Wygraj bilety na koncert Mazowsza! [WYNIKI]

Konkurs

Szybki konkurs dla naszych czytelników! Do wygrania dwie podwójne wejściówki na koncert z okazji 70-lecia zespołu Mazowsze.

W tym roku Mazowsze świętuje wyjątkowy jubileusz. I z tej okazji zaprasza publiczność w niezwykłą podróż po najważniejszych momentach własnej historii. Co zobaczymy podczas koncertu?

Klasyczne mazowszańskie tańce i przyśpiewki przeplatać się będą z nowymi formami. Pełen energii, barwny koncert na pewno zrobi niezapomniane wrażenie na tych, którzy go zobaczą. W programie koncertu zobaczyć będzie można najciekawsze choreografie z repertuaru zespołu (dzieła Elwiry Kamińskiej, Eugeniusza Paplińskiego, lecz przede wszystkim Witolda Zapały), usłyszeć najbardziej popularne piosenki oraz podziwiać przepiękne stroje z dwudziestu etnograficznych regionów Polski. W wirze kolorów pojawią się więc tańce narodowe, jak polonez, krakowiak, oberek, mazur czy kujawiak oraz tańce regionalne (wraz z charakterystycznymi, oryginalnymi przyśpiewkami).

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert, który odbędzie się w najbliższy piątek, 9 listopada, o godz. 19.00. Jak zdobyć bilety? Trafią one do pierwszych dwóch osób, które w czwartek 8 listopada, jako pierwsze o godz. 11.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Mazowsze”, w treści wpisać imię, nazwisko i numer telefonu.

Powodzenia!

WYNIKI:

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.