Wygraj bilety na koncert Eleni

Otrębusy

Głos Eleni znają niemalże wszyscy. Już niebawem artystka zaprezentuje się w Mateczniku Mazowsze w Otrębusach. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać jedno podwójne zaproszenie na koncert.

Liryczne teksty piosenek Eleni przysporzyły jej spore grono fanów. Muzyka artystki, która ma greckie korzenie łączy pokolenia. Jej piosenek słuchają zarówno starsi jak i młodsi.

Eleni na scenie muzycznej obecna jest od lat. Swoją artystyczną przygodę rozpoczęła już w dzieciństwie. W szkole średniej występowała jako solistka w zespole „Ballada”. Pierwszą płytę wydała w 1977 roku, gdy byłą związana z muzykami grupy „Prometheus”. Wiele albumów Eleni otrzymało status Złotej Płyty. Artystka może poszczycić się mianem Królowej Polskiej Piosenki. Eleni zdobywała również serca publiczności we Francji, Szwecji, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii.

Już 21 lutego Eleni zaśpiewa w Otrębusach. Artystka zaprezentuje się na scenie z grupą „Helenic” i da niezapomniany koncert, podczas którego nie zabraknie pełnych wzruszeń utworów.

Bilety w cenie 75-95 zł można nabywać w kasach Matecznika Mazowsze, pod numerem tel. 22 208 82 00, rezerwacje grupowe dokonywane są pod tel. 794 759 447. Wejściówki można również zakupić przez internet: Teatr Śmiechu (bez prowizji) lub Kup Bilecik.

Dla naszych czytelników mamy niespodziankę. Wspólnie z Teatrem Śmiechu, który jest organizatorem występu Eleni przygotowaliśmy konkurs. Wśród uczestników rozstanie rozlosowane jedno podwójne zaproszenie na koncert. Wygra osoba, która 22 stycznia, w piątek jako pierwsza o godz. 12.00 przyśle maila na adres: konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Eleni”, a w wiadomości podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. 

[WYNIKI]

MARCIN SŁUPEK

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.