Wygraj bilety na Grupę MoCarta

Grodzisk Maz.

Grupa MoCarta, czyli znany polski kwartet smyczkowy wystąpi w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim. Wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy konkurs dla naszych czytelników. Do wygrania jeden podwójny bilet!

W skład zespołu wchodzi czterech absolwentów Akademii Muzycznej w Warszawie i Łodzi: Filip Jaślar – skrzypce, Michał Sikorski – skrzypce, Paweł Kowaluk – altówka i Bolek Błaszczyk – wiolonczela. Panowie tworzą kwartet smyczkowy o ambicjach kabaretu muzycznego. Cały czas są aktywni, grają koncerty, nagrywają płyty oraz występują w radiu i telewizji. Niebawem będzie można zobaczyć ich w naszym regionie.

W Grodzisku Mazowieckim muzycy zaprezentują inteligentny żart i oczarują publikę energią z całego świata. „Ale Czad, czyli podróże Grupy MoCarta” jest nowym programem kwartetu, podczas którego będzie można co nieco dowiedzieć się  o wielu ciekawych miejscach na świecie. Muzykom nie jest obca historia meksykańskiego miasta Ciudad Juarez znanego z handlu narkotykami, małych chińskich miejscowości poniżej 15 mln mieszkańców czy nieodkrytych jeszcze przez polskich artystów Stanów Zjednoczonych.

Występy w różnych zakątkach świata pozwoliły Grupie MoCarta poznać kulturę wielu narodów. W dowcipny sposób opowiedzą o tym 29 lutego podczas występu w grodziskim Centrum Kultury, które znajduje się przy ul. Spółdzielczej 9.

Bilety w cenie 50 zł dostępne są w kasie Centrum Kultury. Rezerwacje pod nr telefonu: 22 734 79 44.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest jeden podwójny bilet na występ Grupy MoCarta. Zasady jak zwykle są te same. Liczy się zręczność, szybkość i odrobina szczęścia! Wygra osoba, która 21 stycznia, w czwartek jako pierwsza o godz. 12.00 przyśle maila na adres: konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Grupa MoCarta”, a w wiadomości podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.

[WYNIKI]
Piotr Benben

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.