Wygraj bilety do Teatru Roma [WYNIKI]

Konkurs

Dla czytelników portalu WPR24.pl oraz Gazety WPR przygotowaliśmy niecodzienny konkurs. Do wygrania jest podwójne zaproszenie na koncert poświęcony twórczości Bułata Okudżawy.

Już 30 stycznia w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie odbędzie się koncert „A przecież mi żal…” poświęcony twórczości Bułata Okudżawy. Artysta największą sławę zdobył jako poeta i bard. Pisał wiersze, które następnie wyśpiewywał przygrywając na gitarze. Pisał również powieści historyczne przedstawiające losy romantycznych buntowników, którzy mimo przegranej pozycji walczyli z tyranią. Dla nich wyznawane wartości były ważniejsze od życia.

Na jego balladach wychowało się wiele pokoleń, także Polaków. W czasach PRL-u był uosobieniem „dobrego Rosjanina”. Okudżawa bardzo lubił nasz kraj i miał tu grono przyjaciół, np. Agnieszkę Osiecką. W koncercie (start o godz. 19) wystąpią m.in. Wojciech Malajkat, Marian Opania.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest dwuosobowe zaproszenie na koncert. Pierwsza osoba która we wtorek (24 stycznia) o godz. 12.00 przyśle maila na adres konkurs@wpr24.pl otrzyma bilety. W tytule maila należy wpisać Bułat Okudżawa, a w treści podać imię, nazwisko i telefon kontaktowy.

Zwycięzca:
JOANNA SZUMER

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.