Wygraj bilety do cyrku [WYNIKI]

Pruszków

Już w najbliższy weekend w Pruszkowie będzie można oglądać zapierające dech w piersiach wyczyny cyrkowców. Wszystko za sprawą Cyrku Zalewski, który właśnie rozpoczyna sezon artystyczny

Cyrk Zalewski ma ponad dwudziestoletnią tradycję. Powstał w 1993 r. z inicjatywy Stanisława i Ewy Zalewskich. Dziś jest jednym z najbardziej rozpoznawanych cyrków w Polsce. Każdego roku w trakcie trasy artystycznej cyrkowcy odwiedzają ponad 200 miast w całym kraju. Sezon występów rozpoczynają od Pruszkowa.

W najbliższy weekend Cyrk Zalewski będzie można podziwiać w sobotę i niedzielę (20 – 21 lutego). Każdego dnia odbędą się po dwa pokazy: w sobotę o godz. 14.00 oraz 17.00, a w niedzielę o godz. 12.00 i 16.00. Atrakcji nie zabraknie. Na scenie będzie można zobaczyć m.in. konie Palomino, wielbłądy, tygrysy bengalskie, białe lwy, iluzjonistów, żonglerów, akrobacje na linie w wykonaniu absolwentek Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej, akrobatyczno-komiczny duet Duo Wolf oraz grupę akrobatów „Zuma  Zuma” z Kenii. W trakcie przerwy w występie będzie można przejechać się na wielbłądzie.

Dla wszystkich czytelników wspólnie z Cyrkiem Zalewski przygotowaliśmy konkurs. Pierwsze dziesięć osób, które we wtorek (16 lutego) o godz. 11.00 przyśle maila na adres konkurs@wpr24.pl zatytułowanego Cyrk Zalewski w Pruszkowie otrzymaja po jednym zaproszeniu (osoba dorosła plus dziecko do 10 lat) na występ cyrkowców. W treści maila należy wpisać imię, nazwisko i telefon kontaktowy.

[WYNIKI]
Monika Jaszczuk
Arkadiusz Pigan
Dominik Szlasa
Jacek Królikowski
Justyna Tyranowska
Jacek Węcławski
Wioleta Łojszczyk
Ramona Kukułowicz
Monika Grabani
Andrzej Rokicki

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.