Wszystko przez… judasza

Grodzisk Maz.

Nie masz pomysłu na andrzejkowy wieczór? Wybierz się do grodziskiego Centrum Kultury na spektakl Teatru Palladium „Wszystko przez judasza”.

Większość z nas na imprezy andrzejkowe wybierze się w weekend. Wróżenie z kart, lanie wosku przez klucz nadal sprawiają wiele radości zarówno tym młodszym jak i starszym. Jednak Andrzejki w tym roku wypadają w poniedziałek. Jeśli chcecie spędzić andrzejkowy wieczór z dużą dawką emocji i humoru to koniecznie musicie odwiedzić grodziskie Centrum Kultury. Aktorzy z Teatru Palladium zaprezentują widowni komedię kryminalną Andrzeja Ballo „Wszystko przez judasza”.

Do czego służy mały otwór w drzwiach, przez który można wyglądać bez ich otwierania? Zazwyczaj do sprawdzenia kto się do nich dobija. Ale czy tylko? Sztuka Andrzeja Ballo przedstawia perypetie dwóch par mieszkających po sąsiedzku na jednym piętrze. Piotr, Ada, Karol i Hanna – to postacie nietuzinkowe i ciekawie zarysowane co uwydatnia się w sieci rozmaitych nieoczekiwanych sekwencji powiązań. Matematyka perfidii, hipokryzji, anatomia wścibstwa, zdrady i chciwości – komedia z filozoficznym przesłaniem o ludzkich słabościach, które dotykają każdego z nas niezależnie od intelektu i zdolności człowieka. 

W sztuce „Wszystko przez judasza” znajdziemy zarówno nutkę szekspirowskich rozterek duchowych, jak i nieprzewidywalność fabuły tworzonej przez Tarantino. Po obejrzeniu tej sztuki zapewne inaczej zaczniecie patrzeć na swoich sąsiadów, a kto wie, może nawet wymienicie drzwi. Konwencja sztuki to kryminał, czarny tak jak humor.

W rolach głównych wystąpią Krystyna Tkacz, Katarzyna Cichopek, Jacek Fedorowicz oraz Piotr Szwedes. Bilety w cenie 65 zł do nabycia w kasach kina w Centrum Kultury.

Start: 30 listopada (poniedziałek), godz. 19.00.
Miejsce: Centrum Kultury, Spółdzielcza 9, Grodzisk Mazowiecki.
Bilety: 65 zł.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.