Wszystkie rozkłady w jednej komórce

Region

Rozkłady jazdy wydrukowane ze strony internetowej Zarządu Transportu Miejskiego odchodzą powoli do lamusa. ZTM uruchomił „odchudzoną” wersję swojego serwisu internetowego, dostosowanego do urządzeń mobilnych. Pod adresem m.ztm.waw.pl pasażerowie uzyskają szybki dostęp do najważniejszych informacji.

Serwis został pozbawiony zbędnej grafiki, która obciąża i spowalnia połączenie z internetem. Pierwsza strona ma tylko kilka kilobajtów danych, dzięki czemu ładuje się błyskawicznie i nie obciąża kieszeni pasażerów. Sprawdzenie w telefonie informacji o rozkładzie może zająć kilkanaście sekund.

Dzięki nowemu serwisowi możemy sprawdzić odjazdy z przystanku jeszcze zanim tam dotrzemy. Możemy także sprawdzić rozkłady innych linii, do których powinniśmy się przesiąść. Rozwiązanie to pozwoli nam lepiej zaplanować podróż, skrócić czas oczekiwania na przyjazd autobusu, tramwaju czy pociągu SKM lub wybrać szybko najdogodniejsze przesiadki.

Pasażerowie, którzy nie znają aż tak dobrze układu linii, docenią możliwość skorzystania z planera podróży (wyszukiwarki połączeń), który podpowie jakie środki komunikacji wybrać w danym momencie. W telefonach dostępne są obie wyszukiwarki ZTM i „jakdojade.pl”. Obie też w „odchudzonych” wersjach. Zachęcamy do osobistego przetestowania możliwości jakie oferuje serwis m.ztm.waw.pl.

Serwis m.ztm.waw.pl zapewnia dostęp do:
* rozkładów jazdy,
* wyszukiwarek połączeń (ZTM i jakdojade.pl – obie również występują w „odchudzonych” wersjach),
* komunikatów o zmianach w komunikacji.
* aktualności,
* informacji o cenach biletów oraz przysługujących ulgach,
* listy punktów sprzedaży biletów, w tym informacji o Punktach Obsługi Pasażerów ZTM.

W każdej chwili, korzystając z dostępnego linka, użytkownik może przełączyć się do pełnej wersji serwisu internetowego.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.