Wstrząśnięci po tragedii w Gdańsku

Region

Brutalne zabójstwo prezydenta Pawła Adamowicza wstrząsnęło także mieszkańcami i samorządowcami z naszego regionu. Do bliskich, współpracowników i mieszkańców Gdańska płyną kondolencje i słowa współczucia.

Prezydent Paweł Adamowicz został zaatakowany przez nożownika w niedzielę wieczorem, w trakcie „światełka do nieba” 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł w poniedziałek w szpitalu. Walce o jego życie przyglądała się cała Polska, a brutalny akt przemocy którego ofiarą stał się gdański włodarz dogłębnie zszokował wiele osób.

Swój żal, sprzeciw wobec nienawiści i wyrazy współczucia przekazują bliskim Pawła Adamowicza samorządowcy z naszego regionu. Niektórzy z nich prezydenta Gdańska znali osobiście.

 

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Wstrząśnięci po tragedii w Gdańsku”

 1. piastowiak pisze:

  Straszne jest to co się stało. Mam zupełnie inne poglądy niż miał Paweł Adamowicz, ale to nie ma w teraz znaczenia. Wyrazy współczucia dla rodziny.

 2. MOP pisze:

  Do Pruszkowa sprowadziło się wielu ludzi wykształconych. Naprawdę wierzycie, że winna jest tylko choroba psychiczna? Przecież on w więzieniu zapewne oglądał tvpis. Przez 3 lata słuchał sączącej się propagandy, jadu i nienawiści. Bezpardonowego przemysłu pogardy. Chory typ najwyraźniej uwierzył, że to PO go „torturowała”. I mamy efekty. Obudźcie się z tego 500plusowego amoku.

  • podkowianin pisze:

   Człowieku! W obliczu tragedii jaka się stała weź na wstrzymanie. Zamordowano bestialsko niewinnego człowieka! Czyjegoś Męża i Ojca. Zbyt wcześnie na tego rodzaju komentarze. Na to będzie czas później.

   • MOP pisze:

    Racja. Nie można obwiniać TVP za jakikolwiek wpływ na decyzję jakiegoś szaleńca. Odwołuje te słowa. Zostałem zmanipulowany przez media głównego nurtu które ciągle oskarżają TVP. I dużo polityków PO i N oraz samorzadowcow z PO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły