Wspieramy biało-czerwonych!

Region

Wszyscy zerkają na zegarki i odliczają godziny do spotkania Polska-Portugalia w ćwierćfinale mistrzostw Europy w piłce nożnej. Emocje sięgną zenitu! Liczymy na piłkarską ucztę i wspaniałe bramki. Kibicujemy naszym z całych sił!

Ćwierćfinałowe starcie Polski z Portugalią ekscytuje. Już przed pierwszym gwizdkiem wiele osób ma wspaniałe wizje drogi po tytuł mistrzowski. Jedni rozkładają drabinkę na czynniki pierwsze, rysują różne scenariusze, a inni składają deklaracje. Tak jak nasz redakcyjny kolega, który w przypadku awansu biało-czerwonych do finału Euro ma ogolić się „na Pazdana”! Zadbamy o to, żeby dotrzymał słowo. Choć koleżanki podkreślają, że fryzurę ma uroczą. Dla tych, którzy lubują się w piłce dodamy, że przypomina nieco tę noszoną przez Graziano Pelle.

O 21.00 znikną wszystkie podziały. Staniemy się jedną wielką piłkarską rodziną. Zatem punkt 21.00 siadamy wygodnie w fotelach, zapinamy pasy i ruszamy w podróż z Marsylii do Lyonu. Liczymy, że polska reprezentacja niczym walec rozjedzie Portugalczyków. Profesor Pazdan zatrzyma Cristiano Ronaldo, a jak obrońca Legii Warszawa nie da rady, to na posterunku jest zawsze Łukasz Fabiański. Kamil Grosicki niczym struś pędziwiatr będzie siał popłoch w defensywie zespołu Fernando Santosa. Grzegorz Krychowiak zdominuje środek pola i wyeliminuje z gry utalentowanego 18-latka Renato Sanchesa. Liczymy na wyborną dyspozycję Roberta Lewandowskiego i Arkadiusza Milika, którzy będą nękać Rui Patricio. Czy ten scenariusz jest możliwy? Głęboko w to wierzymy!

W regionie wszyscy już zacierają ręce. Nie zabraknie tych, którzy meczem będą emocjonować się w mieście kibica. W Grodzisku Mazowieckim są już gotowi na potężną dawkę emocji. Tak jak i w przypadku poprzednich spotkań reprezentacji Polski. – Są krzesełka i będzie walka o miejsca. Podczas poprzednich spotkań wiele osób stało. Nikomu to nie przeszkadzało. Teraz na pewno będzie podobnie. Mecze spotykają się z ogromnym zainteresowaniem – mówi Mariusz Smysło, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grodzisku Mazowieckim.

Wspólne emocje będzie można również przeżywać w Milanówku. Przy ul. Warszawskiej czeka już miasto kibica.

Pruszków, Grodzisk, Raszyn, Milanówek, Nadarzyn, Michałowice, Podkowa Leśna, Brwinów, Piastów – cały region trzyma kciuki za biało-czerwonych! Kibicujemy wszyscy! Kto wygra mecz?

Postanowiliśmy sprawdzić jaki wynik spotkania Polska-Portugalia typują miłośnicy sportu z regionu.

Andrzej Kurzela, wiceprezydent Pruszkowa: – Polska wygra 1:0. Jestem optymistą, ale nie spodziewam się wielu bramek. Chyba, że nasi bombardierzy otworzą się i będą zdobywać gole.

Arkadiusz Kosiński, burmistrz Brwinowa: – Biało-czerwoni zwyciężą 2:1. Lewandowski przebudzi się i poprowadzi nas do triumfu.

Dariusz Zwoliński, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu w Nadarzynie: – Mecz zakończy się wynikiem 2:1. Do wyłonienia zwycięzcy będzie potrzebna dogrywka. Decydującą bramkę zdobędą Polacy.

Marek Finkowski, prezes Pogoni Grodzisk Mazowiecki: – Wygramy 1:0. Wierzą w tę reprezentację. Składa się z zawodników wysokiej klasy, jest dobrze ułożona i należycie prowadzona.

Mariusz Smysło, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu w Grodzisku Mazowieckim: – Zwycięstwo 2:1 po dogrywce. W regulaminowym czasie będzie remis. Nasi w dogrywce strzelą decydującego gola.

Tomasz Chałas, zawodnik Znicza Pruszków: – Porażka 1:2. Kibicuję naszym, ale stoją przed trudnym zadaniem. Rywal ma więcej argumentów. 

Katarzyna Klimaszewska, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu w Raszynie: – Typuję 1:0 dla Polski. Oglądam wszystkie mecze i bardzo się emocjonuję. Będę mocno kibicować Polakom!

A jakie są Wasze typy?

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.