Od teraz, co tydzień

Region

W przedurlopowym numerze zapowiadałem, że szykujemy naszym Czytelnikom kolejną niespodziankę. Słowo się rzekło, pora by stało się ciałem. Od bieżącego wydania gazeta WPR będzie docierać do Państwa dwa razy częściej.

Kolejne numery ukazywać się będą w cyklu tygodniowym, w każdy kolejny piątek miesiąca. Doszliśmy bowiem do wniosku, że w czasach
powszechnego dostępu do Internetu i telefonii komórkowej materiały
publikowane w czasopiśmie lokalnym powinny być nie tylko rzetelne i
wiarygodne, ale również bardziej aktualne.

Informacja sprzed dwóch tygodni, choćby najbardziej interesująca jest tylko opowieścią historyczną, dotyczącą wydarzeń z zamierzchłej przeszłości. Czyją uwagę może przykuć taki news? I odwrotnie, zapowiedź imprezy opublikowana dwa tygodnie wcześniej przynosi taki skutek, że wraz z upływem dni zupełnie o niej zapominamy, a gdy sobie przypomnimy, najczęściej jest już po fakcie. Aby więc niepotrzebnie nie przeciążać pamięci naszych czytelników, ani nie zmuszać ich do wiązania supełków na chusteczkach postanowiliśmy, że nasza gazeta ukazywać się będzie raz w tygodniu. Dużo łatwiej będzie zapamiętać kto i kiedy wystąpi w Podkowie lub jaki film puszczają w Grodzisku.  O imprezach kulturalnych w Pruszkowie nie wspominam celowo, bo dzieje się tu tyle, że wystarczyłby niewielki anons w kwartalniku. Więcej na ten temat przeczytacie Państwo w jednym z materiałów.

Przyznaję, że decyzję podejmowaliśmy z pewną nieśmiałością, ale  świadomie. Bo choć Pruszków i Grodzisk nie stolica, i nikt póki co, krzyża pod kancelarią prezydenta nie ustawia, to gorących tematów, z pewnością nie zabraknie. Obserwując zaś bieżące wydarzenia w naszym regionie, myślę, że tzw. samo życie powinno dostarczyć ich w wystarczającej ilości. Albo i nieco więcej.

Tym bardziej, że za kilka miesięcy czekają nas wybory do samorządów lokalnych. A jak wybory, to i kampanie. Jedno jest pewne. Będzie się działo!

Oczywiście, nadal będzie działać nasz portal internetowy WPR24.pl, w którym znajdziecie Państwo na bieżąco aktualizowane, najnowsze wiadomości, zdjęcia i informacje o wydarzeniach z naszego regionu. Ma on i tę zaletę, że publikowane w nim materiały można komentować, krytykować, ganić, chwalić a także sugerować redakcji podjęcie innych, interesujących Was tematów. Wiele z nich ukazało się właśnie na skutek Państwa obywatelskiej aktywności.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.