Wpadli sprawcy włamania

Grodzisk Maz.

Grodziscy policjanci zatrzymali trzech podejrzanych o dokonanie włamania do domu i kradzież biżuterii. Do przestępstwa doszło na terenie gminy Baranów.

Ustalenie sprawców zajęło grodziskim kryminalnym dwa miesiące. – Ponad dwumiesięczna intensywna praca grodziskich kryminalnych w sprawie włamania do domu w Regowie i kradzieży biżuterii przyniosła oczekiwany efekt. Policjanci ustalili osoby podejrzane o dokonanie tego przestępstwa, które spowodowało straty o wartości ponad 7 tys. złotych. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na teren dwóch sąsiednich powiatów, aby zatrzymać wytypowanych mężczyzn. 36-latek, 43-latek i 53-latek zaskoczeni wizytą grodziskich funkcjonariuszy, trafili do celi – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Zebrane przez policjantów materiały potwierdziły, że Rafał W. i Mirosław W. są sprawcami kradzieży z włamaniem. W trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, że przestępstwem prawdopodobnie kierował Krzysztof S. Mężczyźni usłyszeli zarzuty karne. Za dokonane przez nich przestępstwo kodeks karny przewiduje nawet 10 lat pozbawienia wolności.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.