Wózek trafi do Adasia

Grodzisk Maz.

Mały Adaś z Grodziska Mazowieckiego otrzyma w prezencie wózek. Chłopczyk jest pierwszym mieszkańcem miasta urodzonym w 2016 roku.

To już tradycja. Po raz kolejny grodziski magistrat ufundował wózek dla pierwszego mieszkańca urodzonego w 2016 roku. We wcześniejszych latach prezenty otrzymywali Małgosia, Maja, Kacperek, Amelia, Aleksander, Karolek i Justynka.

Rodzice mogli zgłaszać swoje nowonarodzone pociechy do 8 stycznia. W tym roku wielofunkcyjny wózek stanie się własnością małego Adasia. Rodzice chłopca, Karolina i Jakub, nie spodziewali się, że ich dziecko będzie pierwszym mieszkańcem Grodziska urodzonym w 2016 roku, jednak cieszą się z nagrody. Wielofunkcyjny wózek to atrakcyjna nagroda, która w znaczący sposób może odciążyć rodzinny budżet. Przed rodzicami małego Adasia kolejne wydatki, jeden mają już z głowy.

Adaś przyszedł na świat 1 stycznia o godzinie 16.03. Chłopczyk mierzy 56 centymetrów i waży 3,87 kg. Rok temu wózek trafił do Justynki, która również urodziła się pierwszego dnia roku. Tyle, że na świat przyszła przed południem – o 11.20.

Przyznanie wózka nie było zależne od dochodów. Głównym kryterium było posiadanie przez matkę zameldowania na terenie gminy.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.