Wózek dla nowo narodzonego mieszkańca

Grodzisk Maz.

To już tradycja. Pierwszy mieszkaniec gminy Grodzisk Mazowiecki urodzony w Nowym Roku otrzyma w prezencie wielofunkcyjny wózek dziecięcy.

Pierwszego nowo narodzonego mieszkańca władze Grodziska przywitają w ten sposób po raz ósmy.– Małgosia, Maja, Kacperek, Amelia, Aleksander, Karolek i Justynka! Do kogo tym razem trafi noworoczny prezent? Pierwszy urodzony w Nowym Roku mieszkaniec Grodziska Mazowieckiego otrzyma dyplom oraz wielofunkcyjny wózek. Na zgłoszenia dzieci urodzonych na początku 2016 roku czekamy do 8 stycznia – informuje grodziski urząd.

Rodzice malucha mogą zgłosić fakt przyjścia dziecka na świat telefonicznie w Wydziale Promocji pod numerem 22 463 46 16. – Nie jest istotne, w którym szpitalu dziecko się urodzi, ważne, by mama była zameldowana w Grodzisku Mazowieckim. Rodzice powinni dostarczyć dokument potwierdzający dzień i godzinę przyjścia na świat dziecka. Wówczas informacja o tym, które z dzieci jest pierwszym nowym mieszkańcem gminy w 2016 roku, zostanie podana do publicznej wiadomości, a ten maluch, który urodzi się najwcześniej w nowym roku, otrzyma wielofunkcyjny wózek – czytamy na stronie internetowej Grodziska.

Przekazanie prezentu nie jest uzależnione od dochodów rodziny, zgłaszać się zatem może każdy rodzic, którego dziecko przyjdzie na świat 1-go, 2-go, a nawet w kolejne dni stycznia 2016 roku.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.