„Wolny strzelec” trafił w dziesiątkę

Pruszków

Za nami pierwszy sierpniowy pokaz Pruszkowskiego Kina Letniego. „Wolny strzelec” sprawił, że i tym razem widownia kina „pod chmurką” była wypełniona po brzegi.

Historia Loiusa Blooma (Jake Gyllenhall) jest poruszająca. Mężczyzna z zapałem szuka pracy, jest gotów wykonać praktycznie każde zlecenie. Kłopot w tym, że nikt go nie chce. Pewnej nocy przemierzając ulice miasta trafia na wypadek. Chwilę później na miejscu pojawiają się reporterzy. To sprawia, że Lou wpada na pomysł jak zarobić. Zaczyna filmować nocne wypadki i w zamian za wynagrodzenie dostarcza je do mediów lokalnych. Bloom robi wszystko by ujęcia były jak najlepsze. A przesuwanie poszkodowanych na miejscach wypadku to najmniejsze z jego „poprawek”. „Wolny strzelec” pokazuje jak wiele są w stanie zrobić ludzie, by spełnić marzenia w czasach gdy sumienie jest wadą…

I tym razem na Pruszkowskim Kinie Letnim nie zabrakło niezawodnej widowni. W niedzielny wieczór atmosfera na pl. Jana Pawła II była gorąca. – Dawno nie widziałam tak dobrego filmu – mówi Marta. – Choć film prezentuje dość oczywiste fakty o dziennikarstwie, to jest to pokazane w dość ciekawy sposób – dodaje.

Kolejny seans już w najbliższą niedzielę. Tym razem widzowie będą mogli zobaczyć przezabawna komedię „Za jakie grzechy, dobry Boże?”.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. W tym roku sponsorem głównym jest Odyssey – nowy salon marki Nissan w Pruszkowie. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Decathlon Okęcie, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, Play Salon Pruszków, E. Leclerc, Factory, LongBridge, MTZ Clinical Research.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.