„Wolny strzelec” podgrzeje atmosferę PKL

Pruszków

Już dziś o godz. 20.30 rozpocznie się seans w ramach Pruszkowskiego Kina Letniego! Przygotowano film dla widzów o mocnych nerwach...

Poznajcie Louisa Blooma (w tej roli znakomity Jake Gyllenhaal). Lou szuka pracy i chce spełnić swój „amerykański sen”. Przypadek sprawia, że znajduje na to sposób. Zaczyna filmować nocne wypadki i zbrodnie. W zamian za pieniądze dostarcza materiały lokalnym stacjom telewizyjnym. Jego apetyt na takie materiały podkręca Nina Romina (Rene Russo). Bloom jest w stanie zrobić wszystko, by wspiąć się na najwyższe szczeble kariery. „Wolny strzelec” pokazuje jak wiele są w stanie zrobić ludzie, by spełnić marzenia w czasach gdy sumienie jest wadą…

Uwaga! Drodzy kinomani, seans rozpocznie się już dziś! Na pl. Jana Pawła II na widzów będą czekać wygodne leżaki i krzesełka. Zabierzcie ze sobą znajomych i rodzinę. Dobra zabawa gwarantowana! Sierpniowe projekcje Pruszkowskiego Kina Letniego startują o godz. 20.30. Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. W tym roku sponsorem głównym jest Odyssey – nowy salon marki Nissan w Pruszkowie. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Decathlon Okęcie, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, Play Salon Pruszków, E. Leclerc, Factory, LongBridge, MTZ Clinical Research.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.