Wojewoda Sipiera spotka się z mieszkańcami Pruszkowa

Pruszków

Już w najbliższą środę w Pruszkowie odbędzie się otwarte spotkanie z wojewodą mazowieckim Zdzisławem Sipierą. Będzie to okazja aby porozmawiać o bolączkach i potrzebach mieszkańców.

Dla Zdzisława Sipiery to pod pewnym względem „powrót” w rodzinne strony. Wojewodą mazowieckim został w trakcie sprawowania funkcji starosty pruszkowskiego. W środowym spotkaniu uczestniczył będzie także jego następca na tym fotelu.

– W imieniu starosty pruszkowskiego Maksyma Gołosia serdecznie zapraszam na spotkanie „Porozmawiajmy o Pruszkowie”, którego gościem specjalnym będzie wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera. Wydarzenie o charakterze otwartym odbędzie się w najbliższą środę, 15 marca 2017 roku, o godz. 18.00 w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie. Spotkanie nie ma z góry określonej agendy, a podejmowane tematy dotyczyć będą bieżących wydarzeń, potrzeb i problemów mieszkańców Pruszkowa – wyjaśnia Krzysztof Bukowski z pruszkowskiego starostwa.

Jakie Waszym zdaniem kwestie powinny zostać poruszone na tym spotkaniu? Zgłaszajcie nam swoje sugestie za pośrednictwem skrzynki kontakt@wpr24.pl, a my postaramy się przekazać je podczas środowej wizyty wojewody w Pruszkowie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.