Wodociągowcy organizują konkurs fotograficzny

Milanówek

Dzieci i młodzież mają doskonałą okazję, aby sprawdzić się w roli fotografów. Milanowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji czeka na zdjęcia w konkursie „Oblicza wody”. Dla najlepszych twórców przygotowano nagrody.

Woda jest niezbędna do życia. Najdotkliwiej przekonujemy się o tym, gdy nagle odkręcamy kran i… nic z niego nie leci. Widok wodociągowców na ulicy wiele osób przyprawia o szybsze bicie serca. Kolejne komunikaty budzą obawy, ale nie tym razem! Milanowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji rzuciło wyzwanie dzieciom i młodzieży. 

Konkurs „Oblicza wody” to szansa dla tych, którzy są za pan brat z aparatem i lubią fotografię. –   Zainspiruj się rwącą rzeką, szumem morza, dżdżystym porankiem lub po prostu błyszczącą kroplą na kranie, czy odbiciem słońca w kałuży. Podziel się z nami swoją wrażliwością, poczuciem estetyki lub poczuciem humoru. Prześlij nam zdjęcie ukazujące piękno, dynamikę i użyteczność wody! – zachęcają organizatorzy.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież do lat 15, które zamieszkują na terenie Milanówka. Każdy uczestnik może przesłać jedną fotografię związaną z tematem. W przypadku większej ilości, organizator wybierze zdjęcie konkursowe. Zgłoszenia należy nadsyłać do dnia 7 września na godz. 12.00 na adres: konkurs@mpwik-milanowek.pl. Można dostarczyć również zdjęcia w formacie JPG na płycie CD lub na nośniku pendrive do siedziby organizatora przy ul. Spacerowej 4. Formularz zgłoszeniowy można pobrać tu

Wyniki zostaną ogłoszone 10 września podczas Wodnego Pikniku Ekologicznego. Autorzy trzech najlepszych zdjęć otrzymają nagrody rzeczowe. Zwycięzca może liczyć na kamerę GoPro Hero + LCD, kolejna osoba otrzyma aparata fotograficzny Fuji Instax Mini8. Na zdobywcę trzeciego miejsca czeka dysk zewnętrzny 500GB.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.