Wodne atrakcje startują w majówkę

Grodzisk Maz.

Pogoda za oknem nie zachęca do korzystania z wodnych atrakcji. Mimo to w Grodzisku Mazowieckim w najbliższych dniach zacznie funkcjonować wodny plac zabaw przy pływalni Wodnik 2000.

Wyglądając za okno niewiele osób ma ochotę na wyjście z domu, nie mówiąc już o korzystaniu z jakichkolwiek atrakcji na świeżym powietrzu. Tymczasem w Grodzisku Mazowieckim w majówkę planowane jest uruchomienie wodnego placu zabaw. Nasuwa się jednak pytanie: po co? – Zdajemy sobie sprawę, że pogoda nie jest zbyt zachęcająca. Ale uruchomienie wszystkich urządzeń to nie jest taka prosta procedura – mówi nam Mariusz Smysło, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grodzisku Mazowieckim.

Okazuje się, że wcześniejsze uruchomienie wodnego placu zabaw to zabieg celowy. – Dziś pada deszcze, ale za trzy dni albo za tydzień mogą przyjść upały. Chcemy być na to gotowi, tak żeby wszystko działało gdy zrobi się ciepło – podkreśla Mariusz Smysło.

Dyrektor OSiR-u zaznaczył również że pogoda nie pokrzyżuje planów związanych z uruchomieniem wypożyczali łódek, kajaków i rowerów wodnych na Stawach Walczewskiego. – Chcemy mieć wszystko gotowe na majówkę. Nawet jeżeli nie będzie bardzo ciepło, to na pewno znajdą się chętni do skorzystania z tych atrakcji – dodaje Smysło.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.