Wodecki wystąpi w Raszynie

Raszyn

Nie lada gratka dla mieszkańców gminy Raszyn. Już w czwartek, 11 lutego, w Centrum Kultury przy al. Krakowskiej 29A wystąpi Zbigniew Wodecki.

Atrybutem artysty są trąbka i skrzypce. Wodecki swoją grą potrafi przenieść słuchaczy w inny wymiar. Artysta na scenie jest już obecny prawie 50 lat. Wielu kojarzy go z takich przebojów jak „Chałupy Welcome to” czy „Z tobą chcę oglądać świat”, który wykonał w duecie ze Zdzisławą Sośnicką.

Wodecki to artysta pełną gębą. O jego talentach można mówić godzinami. Wodecki nie tylko śpiewa i gra na skrzypcach lub trąbce, ale również komponuje. Ma na swoim koncie również kilka ról filmowych. Od końca lat 60. związany był z kabaretami Piwnica pod Baranami i Anawa. Nieco młodsi kojarzą go jako jurora programu „Taniec z gwiazdami”.

Artysta ma grono swoich wiernych fanów zarówno wśród starszego, ale i młodszego pokolenia. Wielu wychowało się na bajce o pszczółce Mai, która rozpoczynała się od utworu śpiewanego przez Zbigniewa Wodeckiego. 

11 lutego o godzinie 19.00 artysta wystąpi w Raszynie. Koncert ma być niezwykłym doznaniem dla publiczności. Bilety można nabyć w raszyńskim Centrum Kultury bądź zarezerwować przez internet. Sprzedaż wejściówek odbywa się w dniach 8-10 lutego w godzinach 13.00-19.00. Cena: 20 zł (seniorzy), 40 zł.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.