Włamywacze w Piastowie? Mieszkańcy ostrzegają

Piastów

Z jednego z domów przy ul. Dworcowej w Piastowie skradziono biżuterię. Mieszkańcy ostrzegają się nawzajem w internecie przed włamywaczami.

Złodzieje stosują różne metody, aby dokonać kradzieży. Jedni pod osłoną nocy stosują tzw. metodę na śpiocha, inni bacznie obserwują obiekt swoich zainteresowań i czekają na właściwy moment, aby niepostrzeżenie dostać się do środka.

W miniony weekend w jednym z domów w Piastowie skradziono biżuterię. Ślad po włamywaczach urwał się. – Z jednego z domów przy ul. Dworcowej skradziono biżuterię – mówi nam asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – 7 stycznia około godz. 20.40 mężczyzna na swojej posesji zastał kobietę w sportowym stroju. Właściciel został potraktowany gazem łzawiącym. Kobieta uciekła – dodaje.

Mieszkańcy Piastowa ostrzegają się nawzajem przed złodziejami. Podają, że wśród grupy włamywaczy znajduje się kobieta w wieku 25-30 lat. Każda informacja na temat złodziei może okazać się cenna w rozwiązaniu sprawy. – Wszystkich, którzy zauważyli w pobliżu ul. Dworcowej podejrzane osoby, prosimy o kontakt. Nadal szukamy sprawców kradzieży – podaje asp. Kańka. 

Policja zaleca szczególne środki ostrożności. Przede wszystkim należy zamykać drzwi, okna, a także furtki i nie pozostawiać cennych rzeczy w widocznych miejscach.  – Jeżeli w pobliżu naszego domu bądź na ulicy widzimy osoby zachowujące się w podejrzany sposób, należy zawiadomić o tym fakcie policję – radzi rzecznik pruszkowskiej policji.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.