Włamanie do domu w Michałowicach

Michałowice

W ostatnich tygodniach doszło do serii włamań w Piastowie. Złodzieje pojawili się również w Michałowicach. W piątek (17 lutego) dokonano kradzieży w jednym z domów przy ul. Słonecznej.

Włamywacze mają różne sposoby, aby dostać się do budynku i dokonać rabunku. W Michałowicach obiektem zainteresowania złodziei stał się dom przy ul. Słonecznej. – W piątek (17 lutego – przy. red.) w godzinach wieczornych doszło do włamania w domu jednorodzinnym w Michałowicach. Złodzieje wyważyli okno i dostali się do środka – podaje st. asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Co padło łupem złodziei? – Skradzione zostały pieniądze. Włamywacze wykorzystali nieobecność domowników. Nie wiemy, ile osób dokonało kradzieży. Cały czas szukamy złodziei. Jeśli ktoś, coś widział to prosimy o kontakt z komendą policji w Michałowicach bądź w Pruszkowie – apeluje st. asp. Kańka.

W ostatnim czasie o włamaniach było głośno w kontekście Piastowa. Policja zatrzymała kobietę, która dokonywała kradzieży w mieszkaniach przy ulicach Dworcowej i Moniuszki. Ale nie zakończyło to sprawy. 15 lutego doszło do włamania przy ul. Bema. Więcej o sprawie przeczytasz tu.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.