Wkrótce przebudowa Myśliwskiej i Słonecznej

Brwinów

To dwie ulice zlokalizowane w Brwinowie. Nie tak dawno został rozstrzygnięty przetarg na ich przebudowę. Koszt? Ponad 1,2 mln zł.

Do tej pory gmina inwestowała w doraźne remonty i wyrównywanie tych dróg. Ale efekt był zawsze ten sam, szybko pojawiały się nowe nierówności oraz ubytki. – Przebudowa ulic, domykających ciąg komunikacyjny w rejonie Zespołu Szkół Ogólnokształcących, kortów tenisowych oraz dworku Zagroda, została podzielona na etapy. W tym roku przebudowana zostanie ul. Myśliwska, na odcinku od ul. Grodziskiej do ul. Żwirowej, natomiast ostateczny termin wykonania umowy upłynie 31 lipca 2018 r. Przetarg wygrała firma FAL-BRUK z Warszawy, która w swojej ofercie podała cenę 1.242.300,00 zł – informuje brwinowski magistrat.

Jakie pojawią się zmiany? Na ul. Myśliwskiej przewidziano: budowę utwardzonej jezdni, poboczy i odcinka chodnika, remont istniejących zjazdów, budowę kanalizacji deszczowej z włączeniem w istniejący kanał deszczowy w ul. Grodziskiej wraz z odtworzeniem nawierzchni w jej pasie drogowym, budowę kanalizacji deszczowej wraz z komorami drenażowymi, regulację wysokościowa trzech bram do posesji oraz jednej furtki, wycinkę kolidujących z inwestycją drzew, zagospodarowanie zielenią nieutwardzonego terenu pasa drogowego. Natomiast na ul. Słonecznej oprócz budowy samej nawierzchni powstaną też chodniki.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.