WKD wzywa podróżnych do odpowiedzi

Kolej

Do 15 maja można wypełniać „ankiety dotyczące ilości przejazdów” na liniach WKD. Przewoźnik sprawdza ile osób podróżuje pociągami na podstawie biletów okresowych.

WKD co jakiś czas zachęca podróżnych do wystawienia oceny. W ten sposób przewoźnik dowiaduje się jak pasażerowie oceniają ofertę WKD. Takie badania były prowadzone m.in. na początku roku. Teraz WKD ponownie wzywa podróżnych do odpowiedzi. 

Podróżni w ankietach odpowiadają na pytania dotyczące biletów. WKD chce sprawdzić z jakich biletów korzystają pasażerowie, czy podróżują kolejką w jedną czy dwie strony oraz z jakich relacji korzystają. Po co to wszystko? – Ankieta ma charakter uzupełniający pozyskiwane dane z systemu sprzedaży biletów oraz z systemu zliczania pasażerów zainstalowanego w pojazdach kolejowych – mówi nam Krzysztof Kulesza, rzecznik prasowy WKD. 

Mogłoby się wydawać, że WKD przygotowuje się do zmiany systemu biletowego na taki, który mógłby być kompatybilny systemem ZTM (bilety magnetyczne, karty zbliżeniowe), jednak nic z tego. – Ankieta ma jedynie charakter poglądowy, uzupełniający w zakresie, o którym wspomniałem wcześniej – ucina Kulesza.

Ankieta jest dostępna tutaj.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.