Willa Millera w remoncie

Piastów

Willa Millera to „oczko w głowie” piastowskich włodarzy. Obiekt przechodzi właśnie długo wyczekiwany remont.

Willa Millera to jeden z bardzo charakterystycznych obiektów na mapie Piastowa. Przed laty swoją siedzibę miała tu szkoła podstawowa, potem stała się „domem” dla harcerzy z hufca ZHP w Piastowie. Przez lata nie doczekała się jednak generalnego remontu. Aż do teraz. Prace remontowe idą „pełną parą”.

– Na ukończeniu są prace rozbiórkowe – skucia tynków i posadzek, demontaż stropów i ścian działowych, rozbiórka elementów instalacji wewnętrznych, itp. Obecnie wykonawca robót przygotowuje się do zasadniczej części prac konstrukcyjnych – podbicia fundamentów. Rozpoczęcie tych prac zaplanowano jeszcze w tym roku – informuje piastowski magistrat.

Po zakończeniu remontu do willi wrócą harcerze. Dodatkowo znajdzie się tu miejsce na filię biblioteki oraz miejsce spotkań dedykowane seniorom.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Willa Millera w remoncie”

 1. rw26 pisze:

  Szczytny cel. Może mamy jeszcze kilka milionów dodatkowo i postawimy sracz w parku? A potem utrzymanie. Harcerze mogą się spotykać w szkołach, jest tyle miejsca. Za pożyczone pieniądze zrobimy wszystko a potem nasze dzieci niech płacą.

 2. Kermit pisze:

  Czyli cała urokliwa stolarka poszła na śmietnik??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły