„Więzień labiryntu: Próby ognia” w ramach PKL

Pruszków

Miłośników kina science-fiction czeka nie lada gratka. W najbliższą niedzielę w ramach Pruszkowskiego Kina Letniego zobaczymy film „Więzień labiryntu: Próby ognia”.

„Próby ognia” to kolejna faza przygód Thomasa znanego z powieści Jamesa Dashnera. W pierwszej części „Więźnia labiryntu” bohater trafia do tajemniczej strefy. Chłopak nic nie pamięta. W tym miejscu prócz niego jest jeszcze kilkudziesięciu chłopców. Teren strefy otacza mur, który codziennie otwiera tajemnicze przejścia. Najstarsi mieszkańcy strefy próbują się z niej wydostać od dwóch lat. Pewnego dnia trafia tam Teresa. Dziewczyna jest w śpiączce i w ręku ma tajemniczą notatkę. Po wielu perypetiach i walkach, część grupy wydostaje się z labiryntu….

W tym momencie przenosimy się do następnej części filmu – „Próby ognia”. Każdy kto wydostał się z labiryntu liczył na to, że nie spotkają go już żadne niespodzianki i że nie będzie już musiał uciekać. Nic bardziej mylnego. Okazuje się bowiem, że ci, którzy mieli pomagać i być wsparciem mają inne zamiary… Thomas i przyjaciele ponownie muszą uciekać. Czy uda im się ocalić życie? Czy zniszczą swoich wrogów? Czy Thomas w grupie faktycznie ma tylko przyjaciół? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania przyjdźcie w niedzielę (17 lipca) o godz. 21.30 na pl. Jana Pawła II.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. W tym roku sponsorem głównym jest Odyssey – nowy salon marki Nissan w Pruszkowie. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Decathlon Okęcie, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, Play Salon Pruszków, E. Leclerc, Factory, LongBridge, MTZ Clinical Research.

Wstęp na wszystkie projekcje Pruszkowskiego Kina Letniego jest bezpłatny.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.