Wiemy kiedy otworzą CKiS!

Pruszków

Otwarcie nowego budynku pruszkowskiego CKiS coraz bliżej. Właśnie poznaliśmy datę planowanego otwarcia obiektu, więc można już zacząć odliczanie!

Nowy budynek Centrum Kultury i Sportu od początku wzbudza zainteresowanie mieszkańców. Wiadomo, jakie instytucje będą w nim działać, i wiadomo, jak wygląda z zewnątrz. Wnętrza poznaliśmy jednak jedynie na zdjęciach. Dlatego wiele osób z niecierpliwością czeka na otwarcie nowego obiektu, by na własne oczy zobaczyć, jak prezentuje się w środku.

CKiS oficjalnie swoje podwoje otworzy 9 czerwca. Mieszkańcy już mogą szykować się na świetną zabawę, bo wielkiemu otwarciu będzie towarzyszyć impreza. Co prawda nie znamy jeszcze szczegółów, bo harmonogram wydarzenia jest nadal opracowywany, ale wiemy, że celem wydarzenia będzie zaprezentowanie możliwości i wielofunkcyjności Centrum. Wnętrza wszystkich obiektów będą otwarte dla mieszkańców. Sama impreza, z uwagi na duże zainteresowanie i wielkość kompleksu, będzie miała charakter plenerowy. Wszystkie planowane atrakcje będą bezpłatne dla odwiedzających.

Dla mieszkańców mamy jednak dobrą informację. Samo centrum zacznie funkcjonować nieco wcześniej,  jeszcze nie w pełnym spektrum, ale w wybranych zakresach. Zachęcamy do śledzenia naszego portalu, o wydarzeniach w CKiS będziemy informować na bieżąco.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.