Wielkanoc na drogach. W naszym regionie było bezpiecznie

Region

Jak co roku policjanci dbali o bezpieczeństwo na drogach powiatów grodziskiego i pruszkowskiego. Odnotowano 25 kolizji i zatrzymano kilku nietrzeźwych kierujących.

W czasie świąt funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę m.in. na prędkość z jaką poruszali się kierowcy, ich stan trzeźwości oraz sposób przewożenia dzieci. Na szczęście w obydwu powiatach nie doszło do tragedii, ani do żadnego poważnego zdarzenia drogowego.

– Podczas weryfikacji stanu trzeźwości kierujących, zatrzymano dwóch nietrzeźwych. Podczas świątecznego weekendu na terenie powiatu pruszkowskiego doszło do 13 zdarzeń drogowych. W tym czasie policjanci nie odnotowali żadnego wypadku drogowego – poinformowała podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

– Nie doszło do żadnego wypadku, policjanci byli wzywani tylko do 12 kolizji. Podczas licznych kontroli trzeźwości funkcjonariusze ujawnili 3 kierujących, którzy wsiedli za kierownicę po alkoholu. Zatrzymanych zostało 2 kierowców samochodów i 1 rowerzysta – podaje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.