Wichura zerwała im dach, potrzebują pomocy

Grodzisk Maz.

Do zdarzenia doszło 23 lipca w Kozerach, w gminie Grodzisk Mazowiecki. Porywisty wiatr zerwał dach z domu, w którym mieszka mężczyzna samotnie wychowujący syna. Sam nie jest w stanie „udźwignąć” finansowo jakichkolwiek napraw. Dlatego wraz z synem potrzebują pomocy osób o dobrych sercach!

Zbiórkę w imieniu pana Piotra zorganizowała jego siostra. – Witam, piszę w imieniu mojego brata Piotra, który samotnie wychowuje syna i potrzebuje Państwa pomocy. W dn. 23 lipca w naszej miejscowości Kozery w województwie mazowieckim przeszła trąba powietrzna, która uszkodziła dach budynku (dach został zerwany z konstrukcją i częścią murów), który oni zamieszkują. Woda przeciekła przez strop zalewając górne piętro budynku, podłogi spęczniały, na ścianach pozostały zacieki…. – napisała na stronie zrzutka.pl Małgorzata Majewska. 

Potrzebna jest pomoc! – Niestety pogoda nam nie sprzyja, codziennie pada…. Każdy dzień bez dachu to kolejne straty dla rodziny. Ponieważ sytuacja finansowa nie pozwala nam na pokrycie wszystkich kosztów remontu i odbudowy dachu, prosimy o pomoc. Liczy się każda złotówka – apeluje siostra.

Aby pomóc finansowo rodzinie wystarczy wejść tutaj, kliknąć w przycisk „wpłać” i postępować zgodnie z komunikatami. 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.