Wesprzyj „Kolorową Wyprawkę”, wygraj płytę z autografem Dody!

Region

Dla darczyńców naszej zbiórki przyborów szkolnych dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 mamy niespodziankę. Do zdobycia jest płyta „7 pokus głównych” z autografem Dody.

Artystka wsparła „Kolorową Wyprawkę” podczas majowych Dni Pruszkowa. Podpisała też jeden ze swoich najgłośniejszych albumów. Jak zdobyć ten wyjątkowy krążek? Trzeba przyłączyć się do naszej zbiórki i na rzecz dzieciaków z SP nr 2 przekazać za naszym pośrednictwem dowolną liczbę darów – plecaków, piórników, zeszytów, przyborów geometrycznych, farb, kredek, plasteliny, bloków rysunkowych i technicznych, teczek, papieru kolorowego.

Wystarczy przynieść je do naszej redakcji lub na niedzielne seansy Kina Letniego i zostawić dane kontaktowe. Płyta z autografem trafi do rąk jednego z darczyńców. O tym, do kogo konkretnie, zdecyduje losowanie, które przeprowadzimy 29 sierpnia, dzień po zakończeniu zbiórki.

„Kolorową Wyprawkę” organizujemy po raz drugi. Pierwsza edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców, firm i instytucji, co pozwoliło przekazać przybory szkolne wielu najbardziej potrzebującym dzieciom. Chcemy powtórzyć tamten sukces!

Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 w naszej redakcji (Pruszków, ul. Niecała 10/2) i na pruszkowskim pl. Jana Pawła II, gdzie już 26 czerwca rozpocznie się Kino Letnie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.