Wesprzyj „Kolorową Wyprawkę”!

Pruszków

Trwa trzecia już edycja akcji „Kolorowa Wyprawka”. W tym roku podobnie jak w ubiegłym zebrane dary trafią do jednej z pruszkowskich szkół podstawowych. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji.

Pomysł stworzenia akcji „Kolorowa Wyprawka” pojawił się już cztery lata temu. Nasza redakcja chciała w ten sposób wesprzeć małych mieszkańców Pruszkowa w przygotowaniach do pierwszego dzwonka. Akcja odniosła sukces dzięki mieszkańcom, lokalnym firmom i instytucjom, wszyscy bowiem chętnie włączyli się do akcji.

W tym roku partnerem akcji, czyli placówką do której trafią zebrane przybory szkolne jest Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Konopnickiej w Pruszkowie. – Jest nam bardzo miło, że redakcja w tym roku wybrała naszą szkołę – mówi Mirosława Śliwińska, dyrektorka szkoły. – Są dzieci w naszej szkole, które potrzebują praktycznie wszystkiego z wyprawki – dodaje.

Jak wesprzeć zbiórkę? Zachęcamy do przynoszenia do naszej redakcji plecaków, piórników, zeszytów, przyborów geometrycznych, farb, kredek, plasteliny, bloków rysunkowych i technicznych, teczek, papieru kolorowego i wielu innych rzeczy. Dary będzie można przekazać także w trakcie sobotnich seansów Kina Letniego.

Do współpracy zachęcamy również wszystkie lokalne firmy i instytucje. Wspólnie sprawmy, aby rok szkolny kojarzył się dzieciom z dużą frajdą!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.