Weekend pełen fantastyki

Pruszków

Zapowiada się znakomita zabawa dla fanów gier planszowych. W najbliższy weekend (4-5 marca) odbędzie się Pruszkowski Weekend Fantastyki.

Na tych, którzy wybiorą się do Międzyszkolnego Ośrodka Sportu przy ul. Gomulińskiego czekać będą: strefa gier planszowych, strefa wystawowa i strefa gastronomiczna. Wytrawni gracze będą rywalizować w drużynowych mistrzostwach Warszawy „X-Wing: Gra Figurkowa” oraz turnieju kwalifikacyjnych „Magic: The Gathering”. Ale impreza skierowana jest również dla tych, którzy chcą się dobrze bawić. Każdy może przyjść i zagrać w wybraną planszówkę bądź poznać coś nowego.

Organizatorzy dopinają ostatnie szczegóły. – Technicznie wszystko mamy gotowe. Trwają ostatnie prace montażowe. Czekamy jeszcze na paczki z grami i możemy zaczynać. To będzie wyjątkowy weekend, na który serdecznie wszystkich zapraszamy. Wygląda na to, że będzie ładna pogoda, więc podczas spaceru warto zajrzeć na MOS i zobaczyć, co się dzieje – zachęca Tomasz Bartłomiejczuk, jeden z organizatorów Pruszkowskiego Weekendu Fantastyki.

Wiadomo, że udział w zmaganiach weźmie ponad 100 graczy turniejowych. Organizatorzy liczą, że frekwencja dopisze. – Chcielibyśmy gościć 300-400 osób dziennie. Jesteśmy przygotowani na dużą liczbę odwiedzających. W rezerwie są stoły i krzesła, także dla każdego gracza znajdzie się miejsce.  Warto podkreślić, że duże znaczenie przy organizacji Pruszkowskiego Weekend Fantastyki ma wsparcie starosty pruszkowskiego – mówi Bartłomiejczuk.

Przez dwa dni pruszkowski MOS będzie świątynią gier planszowych. Impreza odbędzie się w dniach 4-5 marca w godzinach 8.00-19.00.

Patronem medialnym Pruszkowskiego Weekendu Fantastyki są Gazeta WPR i portal WPR24.pl.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.