Warszawski Park Fontann startuje w majówkę!

Region

Jeśli w długi majowy weekend nie możecie sobie pozwolić na wyjazd za miasto to pomyślcie o ciekawym spędzeniu czasu w okolicy. Podsuwamy Wam pomysł – wybierzecie się do Multimedialnego Parku Fontann w Warszawie.

Warszawskie fontanny do „życia” powracają w majówkę. Pierwszy pokaz będzie można zobaczyć już 1 maja o godz. 21.00. – W tym roku dla naszych widzów mamy dodatkowe atrakcje. Legenda „Książę Niedźwiedź” zainspirowała nas do nawiązania współpracy z Muzeum Warszawy, z którym wspólnie tworzymy mapę tropem warszawskich niedźwiedzi i wytyczymy nową trasę turystyczną– mówi Andrzej Matusiak, dyrektor Stołecznej Estrady. – Dodatkowo, aby przybliżyć warszawiakom tę zapomnianą legendę, w dniu inauguracji zapraszamy na grę miejską, która rozpocznie się przy kolumnie Zygmunta i śladem niedźwiedzi zejdzie na premierowy pokaz do Multimedialnego Parku Fontann, gdzie po obejrzeniu legendy wyłonimy zwycięzcę.

„Książę Niedźwiedź” to adaptacja warszawskiej legendy o księciu mazowieckim, który wiedziony miłością do pięknej mieszczki przełamuje swoją nieśmiałość, aby wyznać jej uczucie. Niestety serce dziewczyny nie jest przeznaczone dla niego i cała historia kończy się…To już musicie sprawdzić sami!

Jeśli nie dacie rady pojawić się na inauguracyjnym pokazie to nic straconego. Wodne widowisko będzie można zobaczyć również w kolejne dni długiego weekendu (do 5 maja włącznie) również o godz. 21.00.

Multimedialny Park Fontann będzie działał do końca września pokazy będą odbywać się w każdy piątek i sobotę. Od 11 maja do 11 sierpnia wodne widowiska będzie można oglądać w piątki i soboty o godz. 21.30, od 17 sierpnia do 29 września godzina pokazów zostanie zmieniona na 21.00 (piątek i sobota).

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.