Wampirzy lifting, czyli usuwanie zmarszczek osoczem bogatopłytkowym

Art. Sponsorowany

Wiele kobiet (i nie tylko) zaczyna walkę ze zmarszczkami coraz wcześniej. Często wybierają kremy przeciwzmarszczkowe znane z telewizji. Tymczasem efekty bywają znikome. Majestic Derm oferuje innowacyjny zabieg wypełniania zmarszczek, w którym zakochały się gwiazdy Hollywood!

Zmarszczki pojawiają się u coraz młodszych osób. Czy istnieją zabiegi, które faktycznie pomagają w walce ze zmarszczkami?
– Między 25 a 30 rokiem życia pojawiają się pierwsze zmarszczki, które spędzają sen z powiek wielu kobietom. Na szczęście nowoczesne zabiegi pozwalają nam coraz skuteczniej oszukać czas. Hitem ostatnich miesięcy jest zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, czyli w dużym uproszczeniu z własnej krwi. Na punkcie takiego zabiegu oszalały gwiazdy Hollywood, które serię „krwistych” zabiegów otrzymały w pakiecie prezentów po gali Oscarów. Efektami wampirzego liftingu już zdążyły pochwalić się Kim Kardashian i top modelka Bar Refaeli. Ta ostatnia zdjęcie z takiego zabiegu zamieściła niedawno na Twitterze.

Skąd pomysł na zastosowanie osocza. Jakie czynniki ma ono w sobie, że jest tak cenne?
– Osocze bogatopłytkowe to preparat krwiopochodny, który jest pozyskiwany z krwi pacjenta. Osocze jest bogate w komórki i czynniki wzrostu m.in. peptydy, które pobudzają inne komórki do podziału i są potrzebne do odnowy biologicznej tkanek skóry.

Wampirzy lifting brzmi trochę strasznie. Jak wygląda sam zabieg?
– Polega on na pobraniu próbki krwi i oddzielenia z niej osocza bogatego w płytki krwi. Powstała w ten sposób substancja jest wstrzykiwana pacjentowi. 

Co dają nam zabiegi wampirzego liftingu? 
– Wampirzy lifting napina i wygładza skórę, stymuluje proces naturalnej regeneracji i produkcji kolagenu, przez co odżywia cerę. Skóra staje się także bardziej promienna, rozjaśniona, znikają przebarwienia, bruzdy i zmarszczki mimiczne. Ponadto zabieg radzi sobie z bliznami potrądzikowymi oraz z cieniami pod oczami.

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg? Czy mogą korzystać z niego wszyscy?
– Wypełnianie zmarszczek za pomocą osocza z własnej krwi jest przeznaczone dla pacjentów, których skóra wymaga biostymulacji i odbudowy. To także zabieg stworzony dla alergików, którzy są uczuleni na składniki preparatów wypełniających zmarszczki, ponieważ preparat powstały z własnej krwi jest biologicznie obojętny i nie niesie za sobą ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej. Jest to alternatywa dla kobiet, które obawiają się nienaturalnego wyrazu twarzy po wstrzyknięciu botoksu lub z różnych powodów medycznych nie mogą lub nie chcą poddać operacji plastycznej w celu likwidacji zmarszczek. Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego polecany jest dla osób, które preferują naturalne terapie anti-aging.

Z jakich miejsc możemy usunąć zmarszczki korzystając z wampirzego liftingu?
– Terapia osoczem bogatopłytkowym jest przeznaczona do wypełniania zmarszczek w okolicach: czoła, policzków, fałd nosowo-wargowych, szyi dekoltu, dłoni oraz oczu („kurze łapki”. Ale to nie jedyne zalety zabiegu. Wampirzy lifting jest przeznaczony także do hamowania procesu łysienia, stymulacji odrostu włosów oraz ich zagęszczania.

Ile zabiegów trzeba wykonać, by pojawiły się pierwsze efekty terapii?
– Rezultaty zabiegu widoczne są już po dwóch tygodniach. To jest czas w jakim skóra pobudzana jest do samoregeneracji. Najlepszy efekt osiąga się wykonując całą serię wampirzych liftingów. Powinna się ona składać z dwóch o czterech zabiegów. Efekt utrzymuje się od roku do dwóch lat.

Czy spłycenie zmarszczek to jedyny efekt zabiegu?
– Nie, tych jest ich kilka. Zabiegi sprawiają, że skóra jest lepiej ukrwiona, elastyczna i jędrna. Taki lifting sprawia, że wygładzają się zmarszczki i fałdy. Dochodzi również do odmłodzenia regeneracji komórkowej oraz przyspieszają się procesy gojenia po innych zabiegach medycyny estetycznej.

Ile kosztuje jeden zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego?
– Mamy promocję na wampirzy lifting. Zabieg wykonujemy już za 400 zł. Promocja trwa do  końca miesiąca.

MAJESTIC DERM 
Emancypantek 4, Pruszków
tel 731 00 08 08 
majestic-derm.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.