Walka o podwórka trwa

Region

Walka o „Podwórka Nivea” trwa w najlepsze. Lokalizacje z naszej okolicy zgłoszone do zabawy mają jednak nikłe szanse na zwycięstwo. Chyba, że mieszkańcy się zmobilizują i... zaczną „klikać”.

Firma Nivea od kilku lat regularnie organizuje konkursy, w których internauci dzięki swoim głosom mogą wygrać plac zabaw dla swojego miasta. Pomysł powstał w 2012 r., kiedy to firma obchodziła swoje stulecie. Wtedy Nivea ogłosiła konkurs pod szyldem „100 placów zabaw na 100 lat Nivea”. Zabawa była podzielona na cztery etapy, w których wybieranych było po 25 lokalizacji. Wtedy o budowę placów zabaw „walczyły” lokalizacje m.in. z Brwinowa, Podkowy Leśnej czy Pruszkowa. Dzięki wytrwałości i sumienności internautów udało się wtedy „wyklikać” dwa place zabaw – w Brwinowie i Jaktorowie.

Po sukcesie pierwszej akcji firma Nivea postanowiła zorganizować kolejne konkursy i tak już od kilku lat internauci mogą walczyć o podwórka lub wyposażenie szkółek piłkarskich.. W tym roku w ramach „Podwórka Nivea” miejsca do zabawy powstaną w 40 lokalizacjach. W jakie zabawki zostaną wyposażone place? Znajdą się tam kolorowe ławeczki „leniwce”, huśtawki, karuzela dla dzieci i rodziców, latające kule uczące trafiać do celu, tor przeszkód, grupowa huśtawka, bujaki, labirynt, skakanki, piaskownica i gra w klasy.

Głosowanie ruszyło 5 maja i potrwa do 30 czerwca. W tegorocznej odsłonie zabawy walczy kilka miast z naszego regionu. Jak prezentuje się klasyfikacja na niewiele ponad dwa tygodnie przed zakończeniem głosowania? Sprawdźcie niżej:
miejsce 94 – Piastów, Dworcowa,
miejsce 139 – Otrębusy, Krótka 10,
miejsce 159 – Szczęsne, Orla 51,
miejsce 221– Jaktorów, Chełmońskiego 4,
miejsce 474 – Wolica,
miejsce 598 – Pruszków, Spacerowa,
miejsce 706 – Cegłów.

Jak głosować? Wystarczy zarejestrować się tu. Znaleźć lokalizację i raz dziennie oddawać głos.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.