Walentynkowe atrakcje w Factory Ursus

Art. Sponsorowany

Factory Ursus dla wszystkich zakochanych szykuje wiele niespodzianek w walentynkowy weekend. Warto wybrać się tam na zakupy, bo atrakcji nie zabraknie.

Walentynki w szale zakupów? Taka formę dnia zakochanych promuje Factory Ursus. W weekend 13-14 lutego zabierz swoją połówkę na zakupowe szaleństwo. Warto, ponieważ z okazji Dnia Zakochanych w centrum przygotowano wiele atrakcji i atrakcyjnych przecen.

Zakochani będą mogli zrobić sobie wspólne zdjęcie punkcie fotograficznym. Śmieszną fotkę będzie można zamieścić np. na portalu społecznościowym. Każdy kto zdecyduje się na takie zdjęcie otrzyma bon zakupowy!

To nie koniec niespodzianek. Chcesz powiedzieć światu za co kochasz swojego chłopaka? A może chcesz powiedzieć swojej wybrance ile dla ciebie znaczy? Powiedz to do walentynkowej kamery, a otrzymasz prezent dla dwojga.

A może chcesz zrobić walentynkowy prezent ukochanej osobie ale nie masz pomysłu? To nie problem! Idealny prezent na pewno znajdziesz w jedynym ze 103 sklepów w Factory Ursus. Za każde wydane 250 zł będziesz mógł odebrać bon o wartości 20 zł ze zniżką do wybranego salonu w centrum. Kupon można będzie odebrać w specjalnym punkcie.

Zakochane łasuchy mogą natomiast wziąć udział w konkursie Factory Ursus. Nagrodami będą słodkości od firmy Lindt. Więcej szczegółów tutaj.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.